Hudební léto Kuks

Aktuality

Novodobou premiéru skladby z kukského archivu provedlo Collegium Marianum

Druhý koncert festivalu Hudební léto Kuks se uskutečnil v sobotu 7. července 2018 v kostele Nejsvětější Trojice v Kuksu. Slyšet jsme mohli hlas sopranistky Stanislavy Mihalcové a soubor Collegium Marianum. Více o koncertu zde.


Collegium Marianum zahraje na festivalu 7. července novodobou premiéru skladby z kukského archivu

Po úspěšném zahajovacím koncertu pokračuje festival druhým koncertem 7. července 2018 v kostele Nejsv. Trojice v Kuksu. Collegium Marianum na něm spolu se sopranistkou Stanislavou Mihalcovou zahraje novodobou premiéru skladby z kukského archivu a díla dalších barokních autorů. Více zde.


Recenze zahajovacího koncertu 9. ročníku

V sobotu 23. 6. 2018 byl koncertem Severočeské filharmonie Teplice zahájen 9. ročník festivalu provedením Mé vlasti B. Smetany, a to ve Dvoře Králové nad Labem. O tomto koncertu ke 100. výročí založení ČSR přinesl recenzi portál Královédvorsko.


Plakát 9. ročníku festivalu

Zde naleznete plakát 9. ročníku festivalu

Má vlast Bedřicha Smetany zahájí festival 23. 6. 2018 ve Dvoře Králové nad Labem

9. ročník mezinárodního festivalu Hudební léto Kuks zahájí 23. 6. 2017 koncertem ve Dvoře Králové Severočeská filharmonie Teplice s dirigentem Markem Šedivým. Půjde o slavnostní koncert ke 100. výročí založení ČSR. Kompletní program ostatních koncertů, které proběhnou tradičně v kostele Nejsvětější Trojice v Kuksu, bude zveřejněn již brzy. Více o zahajovacím koncertu naleznete na portálu www.kralovedvorsko.cz.


Hudební léto Kuks má nový web

Festival Hudební léto Kuks má nyní novou podobu webu. Předchozí verzi s příspěvky uveřejněnými do roku 2017 naleznete zde.